Skip to content

O nás

Už 28 rokov s vami.

Spoločnosť CARIDI, spol. s r. o. vznikla v roku 1995. Od začiatku sa naša činnosť sústreďuje na výrobu obalov z vlnitej lepenky, papierových paliet a voštín.

Výrobe a predaju obalov sa venujeme už 28 rokov. Zabezpečíme celý proces výroby obalu, navrhujeme a vyhotovíme návrhy obalov a skúšobné vzorky. Pri výrobe používame výhradne materiály a technológie splňujúce prísne požiadavky na akosť a ekológiu. Využívame vlastné poloautomatizované a ručné kartonážne stroje pre vysekávanie, lepenie a ostatné práce potrebné k výrobe finálnych výrobkov – krabíc.

Súčasťou našej činnosti je aj dopravná činnosť. Vďaka použitej technológii je možné vyrábať rôzne druhy klopových a tvarovo vysekávaných krabíc rôznych rozmerov, konštrukcií a grafických úprav podľa požiadaviek zákazníka. Spojením kvalitných strojov a precíznosti ľudí sa dosahuje súhra kvality a kvantity produkcie.

0 +
Dodávok mesačne
0 K+
Ton obalov ročne
0 +
Spokojných zákazníkov

Referencie

Čo o nás hovoria zákazníci

testimonial-img-03@2x
"Ich obaly sú neuveriteľne funkčné. Od chvíle, keď som si objednal ich výrobky, som bol ohromený úrovňou ich zákazníckeho servisu. Vždy sú pripravení poradiť a pomôcť s akýmkoľvek projektom. Každý obal, ktorý som od nich dostal, bol presne na mieru pre môj produkt, a to je pre moju firmu veľmi dôležité. Firma Caridi mi naozaj uľahčila život a dodal môjmu podnikaniu profesionálny vzhľad. Odporúčam ich každému, kto hľadá spoľahlivého partnera na výrobu obalov."
Michal Gubrický
Pizzeria Trnava

Potrebujete cenovú ponuku?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme s vyriešením Vašich potrieb týkajúcich sa obalov na Vaše produkty!

Ľudia z CARIDI

team-img-01@2x

Martin Uhlík

Managing Director
team-img-02@2x

Peter Uhlík

Partner
team-img-03@2x

Sonička

Team Member
team-img-04@2x

Kevin Gutierrez

Team Member